Вхід/Реєстрація  Список бажань (0)  Оформити замовлення

Гарантія

Гарантійні терміни товарів

Одяг:
· 30 днів з дня продажу.

Взуття для дорослого населення:
а) взуття повсякденні:
· 30 днів з дня продажу.

б) взуття модельне з верхом із натуральної шкіри, із синтетичних та штучних шкір, текстильних матеріалів, з комбінованим верхом:
· 30 днів з дня продажу.

в) Взуття для активного відпочинку:
· 30 днів з дня продажу.

г) Взуття домашнє та дорожнє:
· 30 днів з дня продажу.

Шкіргалантерейні вироби:
· сумки господарські, пляжні, дитячі та шкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї - 30 днів;
· Сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні – 50 днів;
· валізи, ділові портфелі та папки - 70 днів;
· Реміні - 30 днів;
· Перчатки з натуральної шкіри – 40 днів;
· Перчатки з інших матеріалів – 30 днів.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України "Про захист прав споживачів":

Гарантійний термін - термін, протягом якого виробник (продавець, виконавець або будь-яка третя особа) приймає на себе зобов'язання щодо здійснення безкоштовного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку із введенням її в обіг.

Строк служби — календарний термін використання продукції за призначенням, починаючи від введення в обіг або після ремонту, протягом якого виробник (виконавець) гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з вини.

Термін служби дорівнює гарантійному терміну.

У разі виявлення протягом установленого гарантійного рядка недоліків виробник (продавець) діє згідно зі ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів".

У разі закінчення гарантійного рядка звернення щодо недоліків не розглядаються.

Гарантійний термін носіння (експлуатації) обчислюється від дня продажу через роздрібну мережу. На сезонні товари гарантійний рядок обчислюється з початку відповідного сезону, який встановлюється Кабінетом Міністрів України, в тому числі для взуття відповідно до Додатку N 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172:
· зимового асортименту – з 15 листопада по 15 березня;
· весняно-осіннього асортименту – з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада;
· Літнього асортименту – з 15 травня по 15 вересня.

Відповідно до гол. 3. нар. II «Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами»:

За ознаками сезонності взуття поділяється на:
· Зимову – утеплення всіх видів;
· весняно-осінню - сапоги, напівчоботи, черевики, черевики неутеплені, туфлі закриті на товстій підошві з пористої гуми або поліуретану;
· Літню - туфлі літні відкриті, сандалі, сандалі та інше.

Відповідно до ст.7 п. 4 Закону України "Про захист прав споживачів":

У разі продажу товарів за зразками, поштою, а також у випадках, коли під час укладення договору купівлі-продажу та годину передачі товару споживачеві не збігаються, гарантійний термін обчислюється з дня передачі товару споживачу, а якщо товар потребує спеціальної установки (підключення) або складання - з дня їх здійснення, а якщо день передачі, встановлення (підключення) або складання товару, а також передачі нерухомого майна встановити неможливо або якщо майно перебувало у споживача до укладення договору купівлі-продажу - з дня укладення договору купівлі-продажу.

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам яких мають відповідати взуття та супутні товари

* ДСТУ 2157: Взуття. Терміни та визначення;
* ДСТУ 2158: Взуття. Дефекти. Терміни та визначення;
ГОСТ 26167: 2009 Взуття повсякденні. Загальні технічні умови;
ГОСТ 19116: 2007 Взуття модельне. Загальні технічні умови;
* ДСТУ 2063: Взуття для активного відпочинку. Загальні технічні умови;
ГОСТ 1135: 2007 Взуття домашнє, дорожнє. Загальні технічні умови

Рекомендації щодо догляду за взуттям та шкіргалантерейними виробами

Пропонуємо до Вашої уваги кілька простих правил, користуючись якими Ви зможете значно збільшити термін служби вашої взуття та шкіргалантерейних виробів.

Для того, щоб взуття та шкіргалантерейні вироби збереглися в гарному вигляді надовго, слід їх доглядати, використовуючи професійні засоби, наприклад, бренду Salamander.

Для догляду за взуттям з гладкої шкіри необхідно використовувати креми, аерозолі або просочення (безбарвні або фарбуючі), які розроблені виключно для гладкої шкіри. За рахунок рослинних олій, восків та високотехнологічних речовин, що входять до їх складу, гладка шкіра залишається м'якою, еластичною, захищеною від бруду та води.

За взуттям з гладкої шкіри білого кольору можна доглядати за допомогою аерозолю White Fresh, що відновлює колір.

Після просочування шкіряну взуття рекомендується полірувати до блиску спеціальною ганчіркою або щіткою з натуральним ворсом.

Для запобігання появі на поверхні шкіри характерних сольових плям рекомендується регулярно користуватися водовідштовхувальними спреями або кремами Waterproof, що надають поверхні взуття здатність відштовхувати сніг та вологу. Також вони запобігають глибокому забрудненню шкіри. Якщо білий наліт все ж таки з'явився, то використовуйте для чищення спеціальний лосьйон Winter Cleaner.

Для догляду за взуттям із замші, велюру чи нубуку рекомендується користуватися лише спеціальними засобами. Наприклад, спреєм Nubuk Velours Fresh або лосьйоном Nubuk Velours Liquid. Ці засоби захищають від вологи, глибоких забруднень, підфарбовують, просочують та забезпечують догляд за взуттям. Для запобігання появі нерівномірно офарблених плям, аерозолі слід розпорошувати на відстані не менше 20 см від поверхні взуття.

Для очищення нубука та замші знадобляться спеціальні щіточки Crepe Bürste та Raulederburste або резинки Nubuk Velours Cleaner, вони також використовують для розпушення ворсу замші, після використання просочувальних засобів. Поверхня взуття не варто сильно терти, оскільки зовнішні волокна можуть бути пошкоджені, і матеріал втратити свої властивості. Очищайте таку взуття лише у сухому вигляді.

Лаковане взуття потребує особливого догляду. Не рекомендується використовувати її за температури нижче -5°C. Щоб уникнути пошкодження взуття за низької температури, взути його за 10 хвилин до виходу. Тепло ноги передастися взуттю, завдяки чому воно буде охладжуватись повільніше, а не одразу. Це допоможе запобігти утворенню тріщин. Після використання взуття очищайте його від пилу та бруду вологою м'якою ганчіркою, після чого протріть сухим.

Для догляду за взуттям із лакованої шкіри застосовують лише спеціальні засоби, оскільки звичайні можуть зробити його матовим. Очищайте лаковану шкіру Lack Care, а для блиску використовуйте Lack Cream.

Взуття із штучних матеріалів довше зберігає форму, привабливий зовнішній вигляд та легко чиститься. Взуття закритого типу придатне для носіння в холодну та дощову погоду.

Для догляду за плетеною взуттям використовується лосьйон Liquid Cream.

Для розтягування взуття зі всіх видів натуральної шкіри рекомендується використовувати аерозоль Shoe Stretch. Цей засіб безбарвний, не залишає плям і розлучень.

При виробництві взуття застосовують натуральні барвники різних кольорів для шкіри, яка використовується для підкладки та устілки, у зв'язку з чим можливе фарбування носків. Це не є дефектом взуття і не може бути причиною повернення шлюбу. Для запобігання фарбування рекомендуємо регулярно використовувати спрей Anti Color.

Для зберігання взуття рекомендується надягати його на колодки, підібрані за розміром.

Для збереження сприятливого мікроклімату у взутті рекомендується регулярно користуватися дезодорантом для взуття Shoe Deo. Для глибокого чищення взуття з різних матеріалів використовуйте очищувальну піну Combi Cleaner або Orange Cleaner.

Для догляду та чищення шкіряних, замшевих, текстильних шкіргалантерейних виробів використовуйте лише спеціальні засоби, на яких зазначено, для яких матеріалів та виробів вони призначені. Не рекомендується фарбувати чи тонувати засобами для взуття, це може призвести до нерівномірності забарвлення. Шкіргалантерейні вироби заборонено прати з використанням хімічних миючих засобів, особливо у стиральних машинах.

Перед застосуванням будь-яких засобів догляду необхідно вивчити рекомендації підприємства-виробника щодо його експлуатації.

Як правильно вибрати взуття

Купуючи взуття, приділяйте велику увагу розміру та повноті. Стопа не повинна бути стиснутою. У разі невідповідності розміру можуть виникнути проблеми зі здоров'ям ніг та деструкцією взуття: розривом швів, появою тріщин та заломів. Неправильно підібраний розмір чи повнота не є причиною поводження з претензією.

При виборі зверніть увагу на призначення взуття. Вона може бути робочою, для відпочинку, модельною, повсякденною, спортивною та ін. Форма та висота каблука повинні відповідати статурі споживача.

Спершу носіть взуття недовго, щоб вона могла пристосуватися до форми ноги.

На роботу вибирайте зручну взуття на підборах заввишки 30-40 мм з урахуванням віку. Модельне взуття призначене для нетривалого використання; спортивна - для зайняти спортом та прогулянок.

Порядок експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів

Після шкірного використання приводьте взуття до ладу. Сушіть вологу взуття за кімнатної температури без використання опалювальних, нагрівальних приладів та джерел тепла. Уникайте прямих сонячних променів та використовуйте внутрішні вставки-каркаси для збереження її форми.

Взуття та шкіргалантерейні вироби повинні бути захищені від потрапляння прямих сонячних променів, впливу пари, газів та хімічних речовин (лугів, кислот, активних розчинників тощо).

Не слід обмивати та сильно терти. Через це вона може втратити свій первинний зовнішній вигляд. Не використовуйте стиральну машину та відбілювачі для догляду за взуттям.

Взутися тільки після того, як ви розшнуруєте виріб. Користуйтеся ріжками для взуття, щоб запобігти розриву заднього шва і зберегти його правильну форму. Не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі, щоб запобігти розриву шкіри та кріплення. Не знімайте взуття, не розв'язавши його. Не варто наступати на задник, інакше це призведе до відриву підошви. Прагніть обережно поводитися з декоративною фурнітурою на взутті.

Не носите вироби зі шкіряною підошвою, з підборами обтягнутими натуральними матеріалами, з текстильним верхом, а також з прошивним методом кріплення в дощову погоду. Промокання такого виду виробів не є причиною поводження з претензією. Обов'язково звертайте увагу на матеріали та спосіб кріплення підошви. Гарантія водонепроникності тільки на гумову обувь та вироби з використанням водонепроникних мембран.

Взуття з лакованої шкіри потребує особливого догляду, оскільки не витримує температури нижче нуля. Надягніть взуття за 10 хвилин до виходу, щоб уникнути згубного впливу морозу. Тепло ноги передастися взуттю, завдяки чому воно буде охладжуватись повільніше, а не одразу. Цим Ви зможете запобігти утворенню тріщин. Не рекомендується носити таку взуття за температури нижче -5°С.

Не носіть взуття на високих чи тонких підбираннях по гравію, щебеню та бруківці. Це може призвести до пошкодження чи травмування. Модельне взуття призначене лише для рівної та твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, які використовують комунальні служби для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають внаслідок цього, не можуть бути підставою для претензій.

За дотримання вищевказаних правил експлуатації та догляду магазин гарантує високу якість товарів протягом строку служби встановлених Законодавством України та нормативно-технічною документацією.